LAND ROVER VARIKLIU REMONTAS

Nuo diagnostikos iki variklio kapitalinio remonto. Nuo purkštuko patikros iki cilindro gilzės keitimo. Nuo variklio valdymo bloko keitimo iki Land Rover variklio čipavimo koreguojant ECU algoritmą.

KAPITALINIS LAND ROVER VARIKLIO REMONTAS

Remontuojame visų Range Rover Land Rover markės automobilių variklius. Benzininių ir dyzelinių variklių remontas Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Suteikiame ypatingą garantiją savo darbams.

Kodėl? Atsakymas paprastas – nes darome viską, kas priklauso, o ne taupydami.

Turite žinoti, kad yra tik vienas kelias tobulai suremontuoti variklį – tai užtikrinti visas sąlygas kiekvieno, be išimties, variklio komponento nepriekaištingam darbui.

Tai reiškia, kad reikia galvoti apie Land Rover variklį, ne vien tik kaip apie metalo „gabalą”, kuris po remonto blizga tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

REGISTRACIJA IKI 22.00h

LAND ROVER REMONTAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

Tel: +370 631 45 090

LAND ROVER GALIOS DIDINIMAS

Turime geriausius variklio galios didinimo sprendimus būtent Land Rover ir Range Rover markės automobilių varikliams.

Viską darome patys sau, o jeigu kažkam to reikia, galime atlikti variklio valdymo bloko korekciją nuotoliniu būdu atsiuntus nuskaitytą ECU failą.

Išnaudojame visas variklio valdymo bloko algoritmo galimybes atisžvelgdami į variklio resursą.

Taip pat visada įvertiname ridos niuansus ir visą variklio techninę būklę. Taip pat atsižvelgiame ir į techninio aptarnavimo intervalus, kaip buvo atliekami darbai važiuojant nuo nulio.

Mūsų Land Rover variklio Chip Tiuningas – galios didinimas – tai sprendimai, kurie ne gadina, o saugo variklius. O taip pat ir prailgina variklio resursą.

LAND ROVER AUTO ELEKTRIKAS

Esame vienas iš nedaugelio servisų, kurie nebijo šios markės kaprizingos elektronikos.

Todėl mūsų Land Rover elektrikas gali padaryti daug ir įvarių darbų – nuo variklio valdymo bloko keitimo ar remonto iki šviesų reguliavimo bei elektros instaliacijos remonto.

Geras Land Rover markės autoelektrikas Kaune Vilniuje Klaipėdoje – vienas iš geriausių Autoelektrikas24.lt klubo narių.

Ir jis su mumis kartu jau ne vienus metus. Džiaugiamės turėdami savo komandoje vieną iš geriausių automobilio elektronikos specialistų Lietuvoje.

LAND ROVER PURKŠTUKŲ REMONTAS

Pas mus taip atliekamas Land Rover purkštukų remontas dyzeliniams varikiams. Darome Range Rover purkštukų diagnostiką pirmiausia, o ne remontuojame, nes kažkas kažkur pasakė.

Turite žinoti, kad šios markės dyzeliniai automobiliai su dyzelinių purkštukų gedimais nesusiduria taip dažnai, kaip kitų gamintojų modeliai.

Todėl daugelis, kuriems kažkas patarė remontuoti purkštukus – lieka labai nustebę, kad blogų purkštukų simptomai gali būti visai dėl kitos priežąsties.

Todėl reziumuojant: Land Rover purštukai remonto reikalauja labai retai.

LAND ROVER KATALIZATORIAI

Remontuojame Lanr Rover Range rover katalizatorius. Atliekame benzininių katalizatorių restauravimo darbus. Esame vieninteliai, kurie nestato lenkiškų katalizatoriaus pakaitalų benzininiams varikliams.

Visi mūsų restauruoti katalizatoriai – tai elementai su tauriaisiais metalais.

Gal būt jie ir brangesni, tačiau su trijų arba keturių metų garantija. Tuo tarpu katalizatoriaus pakaitalai tarnauja iki 100.000 km, o kartais efektyvumas užsidega nenuvažiavus net 5000 km.

Taigi, šioje vietoje jau sprendžiate patys, kokia kokybė Jums priimtinesnė.

Kalbant apie katalizatoriaus kainą – geras katalizatorius nekainuoja dvigubai brangiau nei lenkiškas pakaitalas. Todėl rinkitės protingai.

LAND ROVER EGR VOŽTUVAI

Kalbant apie tai, kas yra egr vožtuvas ir kokį vaidmenį jis atlieka automobilyje – reikia pasakyti keletą paprastų dalykų.

Egr vožtuvai niekada neprailgino variklio ilgaamžiškumo. Nuo veikiančio egr vožtuvo – galybė problemų su purkštukais vožtuvais ir oro įsiurbimo sistema.

Galima būtų išsiplėsti ir parašyti apie egr vožtuvus labai daug. Todėl, kad nereiktų to daryti – pasiskaitykite patys čia: http://www.egrvoztuvas.lt

Yra vienas esminis dalykas. Mes variklius remontuojame jau daugiau nei dvidešimt metų. Turime daug draugų su panašia patirtimi. Ir niekas iš mūsų rato nėra remontavęs variklio, kurio priežąstis būtų atjungtas Egr vožtuvas.

LAND ROVER DPF FILTRAI

Ši tema šiandien ypatingai aktuali. Visų pirmiausi ji aktuali dėl to, kad šiandien mes daug girdime, kad nebegalima išprogramuoti Dpf filtro.

Antra aktuali dar ir dėl to, kad naujas originalus dpf filtras kainuoja kartais tūkstantis, kartais net du tūkstančiai Eurų. Todėl kaip spręsti šią problemą, nepatiriant daug išlaidų – klausimas vertas gilių pamąstymų.

Mes į visa tai žiūrime visada nuosekliai. Pirmiausia darome IDS diagnostiką, po to variklio diagnostiką ir tik po to ieškome optimaliausio sprendimo varianto.

Kartais atliekamas Dpf filtro valymas, kartais dpf filtrai laikinai išprogramuojami. Daugumoje atvejų – suteikiame pačiam Land Rover savininkui rinktis pačiam.

Partneriai:

REGISTRACIJA IKI 22.00h

LAND ROVER REMONTAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

Tel: +370 631 45 090

Skambinti +37063145090